Nga një fije

Nga një fije

140
SHPËRNDAJE

Fotografi nga Kieron Nelson

Në rajonin Hunzas veriore në Pakistan, udhëtarët e kalojnë shpesh kete ure qe eshte më e rrezikshmja në botë, ajo është jashtëzakonisht e vjetër dhe shumë të ngushtë”, shkruan fotografi Kieron Nelson.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.