Ne thellesine blu

Ne thellesine blu

74
SHPËRNDAJE

Fotografi nga slawek Kozdras

Një nga atraksionet më të vizituara Islandës, Blue Lagoon në Rejkjavik ka një temperaturë konstante në mes të 98 dhe 104 gradë Fahrenheit (37 deri në 40 gradë Celsius).

Uji i lagunes është i mire për të përmirësuar funksionimin e  lëkurës.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.