Ndermjet linjave

Ndermjet linjave

75
SHPËRNDAJE

Fotografi e José Hernán Cibils

Këmbësorët bëjnë rrugën e tyre mbi vizat e bardha te nje rruge ne Tokio.

Duke pasur parasysh udhëkryqet e mbushura me njerëz ne kete qytet e gjithe kjo duket si nje perzierje ndermjet linjave te bardha dhe kalimtareve.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.