Nata e se shtunes në “Hot Springs”

Nata e se shtunes në “Hot Springs”

43
SHPËRNDAJE

Fotografi nga Carsten Bockermann.

Carsten Bockermann realizon këtë foto dhe thote per te “një natë tipike të shtunën në Hot Springs, Montana, Main Street është i shkretë, me përjashtim të disa klientëve.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.