Momenti i Grykederdhjes

Momenti i Grykederdhjes

52
SHPËRNDAJE

Fotografi e Daniel Beltrá

Uji i lumit Ölfusá ne Islandë rrjedh nëpër nje rrip rëre drejt Oqeanit Atlantik.

Ölfusá është lumi më i madh i Islandës, dhe grykederdhja e saj mbulon 2,355 milje katrore

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.