Mengjes i bukur

Mengjes i bukur

86
SHPËRNDAJE

Fotografi nga Nhan Le

Një grua mbledh zambakë uji në grykederdhjen e lumit Mekong në Vietnam.

“Ky ketu është një zone ujore prej nje-kilometër” ku Nhan Le ka bere bere kete foto.

Ai thote se “Çdo mëngjes pronari qe i ka kultivuar i mbledh lulet dhe i shet për 10.000 per dong vietnamens afersisht [45 U.S. cent] një buqetë.”

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.