Kërcitje e ftohtë

Kërcitje e ftohtë

61
SHPËRNDAJE

Fotografi nga Anton Petrus.

Sipërfaqja e akullt te çare ne liqenin Baikal te Rusisë dhe nje pjese shkëmbore të ishullit Elenka

Fotografi Anton Petrus sfidoi temperaturen e ulet  te dimrit rus për të kapur këtë imazh ne muzg.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.