Kanioni Olo ne Arizona

Kanioni Olo ne Arizona

53
SHPËRNDAJE

Kanioni Olo ne Arizona është i fshehur brenda kanionit te madh.

Peizazhi eshte shume tërheqës pasi përfshin burimet natyrore si dhe gurët me forma qe te kujtojne amfiteatrot dhe katedralet.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.