Jete ne lartesi

Jete ne lartesi

52
SHPËRNDAJE

Fotografi nga Heather

Kjo foto ofron një pamje të dite me shi ne majes nr.2, e cila përfshin 2.7 milje në mes të malit  dhe majes se Blackcomb- it në British Columbia.

Ky teleferik ka fituar Guinness World Record në 2015 si lartesia me e madhe e pershkuar nga nje teleferik.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.