I mbledhur

I mbledhur

53
SHPËRNDAJE

Fotografi nga Douglas Gimesy

“Pas shiut ndonjëherë bie perseri shi dhe kur ndodh kjo, lakuriqit te nates nuk i mbetet gje tjeter per te bere por te mblidhet perrreth vetes dhe te ruhet nga uji.

Ketu jemi ne një pemë gjatë një shiu te rrembyeshem në Melburn, Australi, krahët e tij jane të mbështjella rreth trupit per te ruajtur ngrohtësine.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.