Efekti “Halo”

Efekti “Halo”

68
SHPËRNDAJE

Fotografi nga Will Strathmann

Will Strathmann e ka kapur këtë imazh ndërsa ishte në Krabi te Tajlandës.

“Kjo foto eshte e vecante, unë jam krenar kam qenë në gjendje për të kapur dhe të ndajnë këtë moment magjik.” thote ai

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.