SHPËRNDAJE

Fotografi nga Julian Walter

Namibia, në bregun jugperëndim të Afrikës, është një vend i madh me një pamje të ashpër.

Koha e paqendrueshme dhe dunat jane ne ndryshim të vazhdueshëm shkretetiren e Namibise, kjo eshte treguar këtu në këtë foto ajrore të Julian Walter.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.