Dekori perfekt

Dekori perfekt

31
SHPËRNDAJE

Kjo eshte nje foto e fotografit Syafiudin Vifick qe eshte realizuar gjate nje ceremoniali indu.

Nje pjese e popullsise ne ishullin e Balit jane besimtare indu dhe i ruajne me fanatizem traditat dhe zakonet e tyre.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.