Bukuri e eger ne “Big Sur”-it

Bukuri e eger ne “Big Sur”-it

54
SHPËRNDAJE

Fotografia nga Israel De Alba

Panorame e bukur e Big Sur-it ne Kaliforni, është në shfaqje reale në këtë foto te Israel De Alba.

Shumë artistë dhe shkrimtarë amerikanë si Henry Miller, Jack Kerouac si dhe fotografi Ansel Adams u frymëzuan këtu.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.