Bashkejetesa

Bashkejetesa

65
SHPËRNDAJE

Fotografi nga Dan Lublinski
Një alge deti dhe një peshk i vogël i cili zakonisht perdor kete alge si vend te sigurte per tu fshehur.

Ky imazh është marrë në brigjet nenujore te Brazilit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.