Bashkebisedim dritash

Bashkebisedim dritash

27
SHPËRNDAJE

Fotografi nga Martin Bagg

Dy gra në Hoi An, Vietnam, pokalojne kohën duke vizituar në një dyqan fanar.

Qyteti i vjetër është një qytet tregtar ne Azisë Juglindore eshte krijuar qe ne shekullin e 15 dhe tani njihet nga UNESCO si një vend i Trashëgimisë Botërore.

Feneret jane me bollek dhe mbushin rruget e lagjes se vjeter.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.