Artik serf

Artik serf

62
SHPËRNDAJE

Surfistet mezi presin qe te fillojne te bejne serf ne kete plazh.

Ketu jemi ne “Unstad Beach” në Ishujt Lofoten te Norvegjisë dhe ky imazh eshte realizuar  nga Konsta Linkola.

“Deti u godit nga nje stuhi qe sapo erdhi ne plazh dhe kjo e beri serfin me te ekstrem” shkruan Linkola, ka shume serfiste qe bejne serf ne kushte ekstreme.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.