Fier:Thyhen xhamat e zyrave elektorale subjekteve

Fier:Thyhen xhamat e zyrave elektorale subjekteve

1177
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 03:00, në lagjen “1 Maj” Fier, në rrugën “Jani Bakalli” dhe pranë poliklinikës, nga ana e shërbimeve të Policisë së rendit, janë konstatuar të dëmtuara me gur dy xhama të zyrave elektorale të dy subjekteve politike.

Grupi hetimor po kryen veprimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

S'KA KOMENTE