Fier:Rrezohet dhe vdes 72 vjecari

489
SHPËRNDAJE

Informacion i Komisariatit Vendor te Policise Fier

Më datë 11.12.2017 rreth orës 11:30, në lagjen “Apollonia”, në vendin e quajtur “Globi”, është rrëzuar duke ecur me biçikletë për dore, shtetasi F. B, vjeç 72, banues në Fier, i cili ka gjetur vdekjen. Nga veprimet e kryera, rezultoi se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Fier për vlerësim.

S'KA KOMENTE