FIERI ne acar , ja sa kane shkuar temperaturat sot

FIERI ne acar , ja sa kane shkuar temperaturat sot

860
SHPËRNDAJE

DITA e sotme ka sjellë sërish ulje të ndjeshme të temperaturave, ku aktualisht në FIER termometri shënon vlera negative.

Temperaturat momentale në Fier janë -4 gradë celsius gjate mengjesit dhe pritet të shkojnë në -2 gjate dites

Ndërkohë që qyteti më i ftohtë në vend mbetet Korça, ku termometri shënon aktualisht -19 gradë celsius.Nderkohe ne kryeqytet temperaturat shkojne ne -7 grade

S'KA KOMENTE