Fier:I moshuari vetevritet me thike ne banesen e te bijes.

Fier:I moshuari vetevritet me thike ne banesen e te bijes.

927
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot, në datën 03.11.2018, rreth orës 08:20, në lagjen Sheq i Madh, Fier, dyshohet se shtetasi R.F, 93 vjeç, ka goditur veten me thikë në banesën e vajzës së tij.

Shtetasi R.F ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Fier.

Grupi hetimor ndodhet në vëndngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

S'KA KOMENTE