Fier:Gjendet ne rruge trupi i pa jete i 50 vjecarit

Fier:Gjendet ne rruge trupi i pa jete i 50 vjecarit

2893
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 08:20, në vendin e quajtur “Vajkan”, në anë të rrugës është gjetur pa shënja jete shtetasi G. Gj., 50 vjeç, banues në Vajkan.
Nga hetimet paraprake dyshohet se 50-vjeçari ka qënë duke lëvizur me biçikletë dhe është aksidentuar nga një automjet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE