Fier:Gjendet ne nje kanal ,trupi i pa jete i nje 22 vjecari

Fier:Gjendet ne nje kanal ,trupi i pa jete i nje 22 vjecari

1459
SHPËRNDAJE

Nje trup i pajete eshte gjetur ne nje kanal ne fshatin Hoxhare ne njesine administrative  Dermenas ne Fier.

Mendohet qe personi i seksit mashkull, eshte perplasur nga nje makine dhe ka perfunduar ne kanal.

Burimet e para thone se pas perplasjes ,trupi i pajete eshte gjetur nga familjaret dhe eshte derguar per ne spitalin e Fierit

Mesohet se ai eshte nje 22 vjecar me inicialet A.Xh.

Fier
Informacion paraprak

Gjatë orëve të mbrëmjes, në aksin rrugor Fier-Ndërmënas, në kanalin anësor të rrugës është gjetur trupi i pajetë i shtetasit A.Xh, 20 vjeç.

Nga rrethanat në të cilat është gjetur trupi i pajetë dyshohet të ketë ndodhur aksident automobilistik pasi ka mbetje nga mjeti që e ka goditur.

Po punohet për identifikimin e mjetit dhe drejtuesin e tij.

Eshtë ngritur grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE