FIER:Gjendet i mbytur ne pusin e tij 74 vjecari

FIER:Gjendet i mbytur ne pusin e tij 74 vjecari

736
SHPËRNDAJE


74-vjeçari Jorgji Sota është mbytur në pusin pranë banesës së tij në fshatin Agim të Fierit. Burime bëjnë me dije se Sota ka qenë duke punuar pranë pusit, në momentin kur dyshohet se ka rënë aksidentalisht brenda tij, dhe është gjetur i mbytur nga ana e familjarëve.

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 11:35, në fshatin Agim, Fier, është gjetur nga familjarët i mbytur në pusin e tij shtetasi J. S., 74 vjeç. Dyshohet se 74-vjeçari mund të ketë rënë aksidentalisht në pus pasi ka qënë duke punuar.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE