FIER:Dhunon bashkeshorten ne prani te femijeve te mitur,ne kerkim 31 vjecari

FIER:Dhunon bashkeshorten ne prani te femijeve te mitur,ne kerkim 31 vjecari

3356
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe shpallën në kërkim shtetasin S. M., 31 vjeç, banues në Fier, pasi në prezencë të fëmijëve të mitur, ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij. Po punohet për kapjen e 31-vjeçarit.

S'KA KOMENTE