Fieraku denoncon irlandezen ne polici,mori parate dhe nuk dergoi makinen ‘Volvo’qe ...

Fieraku denoncon irlandezen ne polici,mori parate dhe nuk dergoi makinen ‘Volvo’qe porositi

1411
SHPËRNDAJE

Nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik në DVP Fier u referuan materialet në Prokurori për shtetasen irlandeze H. B., 44 vjeçe, pasi nuk i ka dërguar automjetin tip “Volvo” , të cilin shtetasi K. S e ka porositur nga interneti në kompaninë që administrohej nga kjo shtetase dhe ka bërë pagesën nëpërmjet bankës.

S'KA KOMENTE