FIER/ Ndjekje penale per 59 vjecarin,kryente punime pa leje duke bllokuar qarkullimin...

FIER/ Ndjekje penale per 59 vjecarin,kryente punime pa leje duke bllokuar qarkullimin e mjeteve

2503
SHPËRNDAJE

Fier

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin P. B., 59 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka bllokuar qarkullimin e mjeteve të transportit, në qendër të qytetit të Fierit, duke kryer punime, pa marrë leje nga organet vendore.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për veprime të mëtejshme procedurale.


S'KA KOMENTE