Fier-Makina perplas nje shtetas qe po udhetonte me biciklete, dergohet ne spital

Fier-Makina perplas nje shtetas qe po udhetonte me biciklete, dergohet ne spital

1439
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur mesditen e kesaj te diele ne lagjen “ Liri Gero” ne Fier. Nje automjet ka perplasur nje person i cili ka qene duke udhetuar me biciklete. Si pasoje e perplasjes i demtuari ka mare lendime ne trup dhe eshte derguar me urgjence drejt spitalit rajonal te Fierit ku ndodhet nen kujdesin e mjekeve jashte rrezikut per jeten. Ne vendngjarje kane mberritur menjehere forcat e policise dhe grupi hetimor i cili po kryen te gjitha veprimet per te percaktuar shkaqet e ketij aksidenti.

S'KA KOMENTE