Fier/I gjeten ne makine lende te dyshuar narkotike, procedohet penalisht 33 vjecari

Fier/I gjeten ne makine lende te dyshuar narkotike, procedohet penalisht 33 vjecari

732
SHPËRNDAJE

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në DVP Fier referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal për shtetasin P. Sh., 33 vjeç, banues në Fier, pasi gjatë kontrollit të automjetit që drejtonte ky shtetas, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan një sasi lënde të dyshuar narkotike cannabis sativa.

S'KA KOMENTE