Fier e Mallakaster, 2 shtetas ndiqen penalisht per kanosje

Fier e Mallakaster, 2 shtetas ndiqen penalisht per kanosje

330
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin E. Ç., 42 vjeç, banues në Patos, pasi dyshohet se ka kanosur me fjalë, një shtetas.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Mallakastër referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin V. B., 39 vjeç, banues në Ballsh, pasi dyshohet se ka kanosur me fjalë, 2 shtetas të tjerë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE