FIER/Dyshohet per ngacmim s***ual ndaj 26 vjecares procedohet 71 vjecari

FIER/Dyshohet per ngacmim s***ual ndaj 26 vjecares procedohet 71 vjecari

819
SHPËRNDAJE

Specialistë te hetimit te krimeve referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin F. L., 71 vjeç, banues në Buzëmadh, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht, një shtetase 26 vjeçe.

Ndwrkohe Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin Sh. Xh., 52 vjeç, banues në Fier, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

S'KA KOMENTE