Fier apo Tirane?!Kryemadhi zyrtarizon qarkun që do të përfqaësojë si deputete

Fier apo Tirane?!Kryemadhi zyrtarizon qarkun që do të përfqaësojë si deputete

583
SHPËRNDAJE

Monika Kryemadhi ka zgjedhur të mbaj mandatin e deputetit në qarkun e Fierit, duke braktisur Tiranën dhe duke i lenë vendin Petrit Vasilit për të marrë pjesë në parlamentin e ardhshëm.

S'KA KOMENTE