Familjarët e viktimave të “21 Janarit” kallëzojnë sot në SPAK Berishën, Bashën...

Familjarët e viktimave të “21 Janarit” kallëzojnë sot në SPAK Berishën, Bashën dhe Prendin

121
SHPËRNDAJE

Sot në orën 10:00 familjet  viktimave të 21 Janarit do te bejnë një kallëzim në SPAK  Sali Berishës, Lulzim Bashës dhe Ndrea Prendit.

S'KA KOMENTE