Ekstradohet nga interpoli 33 vjecari nga Fieri

Ekstradohet nga interpoli 33 vjecari nga Fieri

984
SHPËRNDAJE

Nga Interpol Tirana janë kryer 3 ekstradime, konkretisht: në PKK Rinas në hyrje u ekstradua prej Belgjikës, shtetasi në kërkim ndërkombëtar A. B., 33 vjeç, banues ne Fier, pasi Gjykata e Shkalles Parë Fier, e ka dënuar me 4 vjet e 8 muaj burg për veprën penale “Vjedhja me dhunë” dhe 5 muaj e 10 dite burg, për veprën penale “Dhuna në familje”;

S'KA KOMENTE