Efektivi i policise plagos me arme zjarri kolegun

Efektivi i policise plagos me arme zjarri kolegun

210
SHPËRNDAJE

Ne rrethana ende te paqarta , ne ambientet e Komisariatit te Policisie Nr 3, në rrugën”Mine Peza”, 3, nje punonjës policie ka plagosur me armë zjarri kolegun e tij, Punonjesi i demtuar dhe derguar ne spital ne gjendje te rende Caush Saliasi, eshte futur ne salle, autori eshte L. Z eshte ne komisariat

I plagosur rëndë ka mbetur efektivi, Caush Saliasi i cili është dërguar me urgjencë në sallën e operacionit. Ndërsa autori, efektivi Ludian Zaimi është brenda ambienteve të komisariatit ku ndodhi ngjarja.

S'KA KOMENTE