Edi Rama:‘Erion Veliaj mund të mbjellë pemë sa të dojë, por një...

Edi Rama:‘Erion Veliaj mund të mbjellë pemë sa të dojë, por një ditë do të varet në ato pemë

763
SHPËRNDAJE

Deklarata e sotme e Edi Ramës në drejtim të Erion Veliajt ka cuditur te gjithe

‘Erion Veliaj mund të mbjellë pemë sa të dojë, por një ditë do të varet në ato pemë dhe ky është një mesazh i qartë që për armiqtë brenda PS-së do të jemi të ashpër’, tha gjatë ditës së sotme Edi Rama.

Nga ana tjetër kjo deklaratë ka konfirmuar faktin se brenda PS-së aktualisht është duke ndodhur një përplasje e fuqishme mes grupit të Edi Ramës dhe atij të Veliajt.

Zhvillime të tjera pritet që të ndodhin gjatë ditëve të para të 2019.

S'KA KOMENTE