E zuri poshtë tenda mbrojtëse e kalçetos ndërron jetë 22 vjecari

E zuri poshtë tenda mbrojtëse e kalçetos ndërron jetë 22 vjecari

612
SHPËRNDAJE

Ka ndërruar jetë 22-vjeçari që mbeti i plagosur pas rrëzimit të tendës së kalcetos në Sarandë.
Behet fjale per shtetasin Armando Kazma.

NJOFTIMI I POLICISE

Sot, rreth orës 20:50, në vendin e quajtur “Ura e Gajdarit”, si pasojë e motit të përkeqësuar, është rrëzuar tenda mbrojtëse e një kalçetoje sportive dhe për pasojë është dëmtuar shtetasi A. K., rreth 22 vjeç, i cili është transportuar menjëherë në spital për ndihmë mjeksore.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE