E rende/ Gruaja maqedonase vret me çekiç burrin shqiptar

E rende/ Gruaja maqedonase vret me çekiç burrin shqiptar

264
SHPËRNDAJE

MAQEDONI E VERIUT

Një grua maqedonase ka vrarë burrin e saj shqiptar në Tetovë të Maqedonisë së Veriut. Gruaja e ka goditur bashkëshortin e saj me çekiç duke e lënë të vrarë në vend.

38-vjeçarja e lindur në Prilep ka denoncuar disa herë në Polici dhunën ga bashkëshorti 48-vjeçar.

Edhe sot mësohet se bashkëshorti i ka lënë plagë dhune gruas së tij maqedonase dhe kjo e fundit ka reaguar duke e goditur me çekiç.

S'KA KOMENTE