E peson 30 vjecari ne Mallakaster,mbante pa deshire te fejuaren ne banese...

E peson 30 vjecari ne Mallakaster,mbante pa deshire te fejuaren ne banese , nis procedimi penal

2916
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Mallakastër referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin G. B., 30 vjeç, banues në Ballsh, pasi dyshohet se ka mbajtur pa dëshirën e saj, në banesë, një shtetase (e fejuara e tij).Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE