Dy viktima mëngjesin e sotëm , çfarë dyshohet

Dy viktima mëngjesin e sotëm , çfarë dyshohet

2854
SHPËRNDAJE

Tiranë

Më datë 09.09.2022, në orët e para të mëngjesit, në rrugën “Shemsi Haka”, shtetasja V. D., 73 vjeçe, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i dytë i banesës dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Më datë 09.09.2022, rreth orës 07:25, në rrugën “Griror Silka”, në sheshpushimin afër banesës, është gjetur nga familjarët, i vetëvarur, shtetasi Q. J., 70 vjeç. 

Po punohet për sqarimin e rrethanave të këtyre ngjarjeve.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE