Dy turiste humbin jeten , motori qe udhetonin perplaset me nje makine

Dy turiste humbin jeten , motori qe udhetonin perplaset me nje makine

342
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në orët e kësaj mesdite në Shkodër. 

Mesohet se në fshatin Bushat, në aksin Shkodër-Tiranë është regjistruar një aksident. Mësohet, se dy turistë, teksa udhëtonin me motor janë përplasur me një automjet. 

Si pasojë, të dy turistët kanë ndërruar jetë. 

Ndërkohë, Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet dhe dinamikat e aksidentit në fjalë. 

S'KA KOMENTE