Dy te rinje kapen me doza te vogla droge ne Fier, perfundojne...

Dy te rinje kapen me doza te vogla droge ne Fier, perfundojne ne pranga

2338
SHPËRNDAJE

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në DVP Fier proceduan penalisht shtetasit K. H., 26 vjeç, banues në Lushnjë dhe O. B., 18 vjeç, banues në Fier, pasi gjatë kontrollit të ushtruar nga Forca e Posacme “Shqiponja” ju është gjetur nga një sasi e vogël me lëndë narkotike cannabis sativa.

S'KA KOMENTE