Duke drejtuar makinën me kembet ne timon,publikohet video e një tjetër te...

Duke drejtuar makinën me kembet ne timon,publikohet video e një tjetër te “cmenduri “në rrugët e Shqipërisë

369
SHPËRNDAJE

Faqja “Aksidente rrugore” ka shpërndarë në rrjetin social një video ku shihet një i ri i papërgjegjshëm duke i dhënë makinës me këmbët në timon.

Personi identiteti i të cilit nuk dihet, shihet i shtrirë në kroskot teksa vozit me një shpejtësi të lartë, duke u kthyer në një rrezik potencial jo vetëm për veten por edhe për përdoruesit e tjerë të rrugës.

Po në të njëjën faqe u denoncua pak ditë më parë rasti i një të riu i cili hipte sipër makinës në lëvizje për të realizuar një video në TikTok.

Policia arriti ta identifikonte duke i hequr më pas patentën, si dhe i vendosi 60 mijë lekë gjobë.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FAksidenteRrugore1%2Fvideos%2F243128190987226%2F&show_text=false&width=271&t=0
Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

S'KA KOMENTE