Drejtuesi politik i PD ne Fier,mbetet pa fjale nga takimi ne...

Drejtuesi politik i PD ne Fier,mbetet pa fjale nga takimi ne Strum,Roskovec

5897
SHPËRNDAJE

Ish deputeti i PD dhe drejtues politik per fushaten elektorale ne Fier Enkelejd Alibeaj ka nisur turin e takimeve me anetaresine e kesaj force politike ne qarkun Fier.

Ne takimin e tij me anetaresine ne Strum dhe Roskovec Alibeaj nuk i ka fshehur emocionet nga pjesmarrja e shumte e anetaresise dhe simpatizanteve te cilet me prezencen e tyre kane shfaqur vullnetin e tyre per te mbeshtetur PD ne zgjedhjet e 25 prillit.

Ne takimet me anetaresine Alibeaj ka prezantuar disa nga pikat e programit te PD ne keto zgjedhje dhe platformen elektorale qe do ti udheheqe

Kesaj radhe me te bashkuar se kurre! Te ndergjegjshem se e keqja qe ka pllakosur ne vend, duhet ndalur me cdo kusht. Hajduteria e babezia si ne pushtetin lokal dhe ate kombetar do japin llogari ne 25 prill! Ka then Alibeaj mes te tjerash ne takimet me anetaresine

S'KA KOMENTE