Dorehiqet Ministrja e Qeverise

Dorehiqet Ministrja e Qeverise

941
SHPËRNDAJE

Ministrja për Mbrojtjen e Sipërmarrjes Edona Bilali ka dhënë dorëheqjen nga pozicioni i saj duke i drejtuar një letër kryeministrit të vendit dhe njëkohësisht kreut të Partisë Socialiste, Edi Rama.

S'KA KOMENTE