Djali plagos me thike nenen e tij, policia ne kerkim te tij

Djali plagos me thike nenen e tij, policia ne kerkim te tij

837
SHPËRNDAJE

Një grua është plagosur me thikë nga djali i saj në periferi të Tiranës. 

Më datë 07.03.2022, në Institut Bujqësor, shtetasi A. Ll., (S), banues në Burrel, ka goditur me mjet prerës (thikë), nënën e tij, shtetasen S. S., e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE