Digjet shtepia, humbet jeten edhe nje grua e moshuar

Digjet shtepia, humbet jeten edhe nje grua e moshuar

697
SHPËRNDAJE

Një grua ka ndërruar jetë si pasojë e një zjarri që ka rënë në banesën e saj pasditen e sotme në Vlorë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen, “28 Nëntori” në qytetin e Vlorës.

E moshuara jetonte e vetme në banesë dhe mësohet se ishte e paralizuar. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes bashkë me zjarrfikësit që kanë shuar zjarrin.

S'KA KOMENTE