Digjet nje makine ne By-passin FIER

Digjet nje makine ne By-passin FIER

861
SHPËRNDAJE

Nje automjet ka marre flake ne ecje dhe eshte djegur ne aksin rrugor by -passi Fier. Makina ka marre flake ne nje vend pushim te by passit teksa shoferi ka konstatuar nje tym qe ka dale nga motori dhe ka njoftuar policine.Megjithe nderhyrjen e zjarrfikesve nuk eshte mundur te shpetohet mjeti nga zjarri

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 17:30, në bypass_in e Fierit, ka marë flakë në ecje e sipër automjeti tip “Ford”, me drejtuese shtetasen D. M., banuese në Tropojë.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në automjet.

Nuk ka persona të dëmtuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE