Dhunoi djalin dhe i vuri flakën banesës, arrestohet 50-vjeçari

Dhunoi djalin dhe i vuri flakën banesës, arrestohet 50-vjeçari

336
SHPËRNDAJE

Është arrestuar nga policia e Tiranës, 50-vjeçari I.K.. Uniformat blu bëjnë me dije se 50-vjeçari ka rënë në pranga për veprat penale ‘Dhunë në familje’ dhe ‘Shkatërrimi i pronës me zjarr’.

Gjithashtu njoftohet se 50-vjeçari ka dhunuar djalin e tij dhe më pas i ka vënë zjarrin banesës.

Njoftimi: Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 5 arrestuan në flagrancë shtetasin I. K., 50 vjeç, për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Shkatërrimi i pronës me zjarr”. Shtetasi I. K. ka ushtruar dhunë ndaj djalit të tij dhe më pas i ka vënë zjarrin banesës së tyre.

S'KA KOMENTE