Dhunoi bashkeshorten arrestohet 32 vjecari nga FIERI

Dhunoi bashkeshorten arrestohet 32 vjecari nga FIERI

722
SHPËRNDAJE

-Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin A. B., 32 vjeç, banues në Fier, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.
-Po nga këto struktura u arrestua shtetasi Sh. M., 43 vjeç, banues në Levan, pasi ka kërcënuar dhe kanosur shtetasen K. O., e cila ishte e pajisur me urdhër-mbrojtje ndaj tij. 

S'KA KOMENTE